راهنمای انتخاب زیورآلات

نکته شماره ۱ – هر قطعه زیورآلات (انگشتر – گوشواره و غیره ) حتما باید با فرم بدنی شما همخوانی داشته باشد

نکته اصلی در این بخش این است که اول مطمئن باشید که لباسی که به تن می کنید حتما با استایل بدنی شما همخوانی داشته باشد و توجه مخاطب را به خود جلب کند. زیورآلات در جلب توجه می تواند بسیار کمک کننده باشد ولی سایز و اندازه زیورآلات شما می توانند بسیار تعیین کننده باشد. حتما سعی کنید زیورآلاتی که انتخاب می کنید اندازه مناسبی با توجه به اندام شما داشته باشند. به عنوان مثال داشتن یک گردنبند می تواند بسیار زیبا باشد ولی این در صورتی است که نه آنقدر بلند باشد که از دید خارج شود و نه آنقدر کوتاه باشد که دیده نشود .

نکته شماره ۲ – زیورآلات را بر اساس مناسبت و مکانی که می خواهید حضور داشته باشید انتخاب کنید

امروزه قوانین استایل و مد بیشتر به صورت قراردادی شده اند و شما می توانید کمی هم فانتزی های خود را بر روی جواهرات خود اعمال کنید ولی فراموش نکنید که حتما زیورآلات خود را با توجه به مکان و زمان استفاده تنظیم کنید. به عنوان مثال در اداره یا محل کار استفاده از النگو یا حلقه بزرگ درست نیست و جلوه بدی را ایجاد می کند.

حتما توجه داشته باشید که زیورآلات باعث جلب توجه می شود بنابرین اگر یک سنجاق سینه را در یک سخنرانی استفاده کنید مطمئنا مناسب نخواهد بود. بنابرین حتما دقت داشته باشید که چه زیورآلاتی را کجا استفاده میکنید.

 نکته شماره ۳ – زیورآلات و لباس های شما حتما باید با رنگ پوست تان ست باشد

هدف این است که نه تنها زیورآلات را با لباس ها ست باشد بلکه باعث بهبود استایل و زیبایی بیشتر نیز شود. بنابرین زیورالات و جواهراتی را انتخاب کنید که جنس و نگین و کریستال آنها رنگ طبیعی پوست شما را درخشان تر نشان دهد. رنگ های مختلفی در زمینه زیورآلات وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید مانند نقره ای، طلایی ، رزگلد و غیره. نقره ای رنگ مورد علاقه بسیاری از افراد است ولی اگر رنگ پوست شما مات و موهای تیره دارید بهتر است از رنگ طلایی استفاده کنید.

به طور کلی دقت داشته باشید که رنگ پوست و مو و چشم شما در انتخاب زیورآلات و جواهرات مهمتر از لباسی هست که قرار است با آن ست کنید.

نیم ست قلب سوآروسکی ۱۸۵٫۰۰۰ تومان

نکته شماره ۴ – هر قطعه از زیورآلات شما باید قابلیت ست کردن با دیگر لباس ها را داشته باشد

هر کدام از زیورالات باید طوری انتخاب و خرید شود که امکان استفاده آن با دیگر لباس ها نیز میسر باشد. هدف کلی استفاده از اکسسوری ها و زیورآلات زیبایی و جذابیت بیشتر می باشد و باید توجه داشته باشید که خرید زیورآلات زمانی درست است که علاوه زیبایی و جذابیت آنها، با لباس ها و رنگ و پوست شما همخوانی داشته باشد . همیشه سعی کنید از ترکیب زیورآلاتی استفاده کنید که بتوانید آن ها را با لباس های مختلفی ست کنید.

نکته شماره ۵ – یک قدم جلو بیافتید

هر کدام از زیورآلات مورد استفاده ارزش و زیبایی خاصی را به استایل و روپوش شما می دهد. قرار نیست همیشه تمام زیورآلاتتان را استفاده کنید. زیورآلات مرکز توجه لباس های شما محسوب می شوند. اگر از افرادی هستید که از زیورآلات زیادی استفاده می کنید همیشه قبل از بیرون رفتن از خانه جلوی آینه بایستید و یکی از زیورآلات خود را جدا کنید و کنار بگذارید. توجه داشته باشید که همیشه قرار نیست هدیه تولدتان یا حلقه ازدواجتان را استفاده کنید. گاهی آنها را به صورت موقت عوض کنید.

پیشنهاد می کنیم از مجموعه زیور آلات بانوان دیدن کنید

پیشنهاد می کنیم از مجموعه زیور آلات آقایان دیدن کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *